fbpx

Oto Ekspertiz Sonuç Raporu

Ekspertiz RaporuAlmak istediğiniz ikinci el araç için yada sahip olduğunuzun aracınızla ilgili kontrollerini yaptırmak istediğiniz ekspertiz hizmetiyle ilgili tüm sonuçların raporunu sizlere yazılı bir belgeyle teslim ediyoruz.

Bu belgenin amacı, müşteriye, söz konusu aracın genel durumu hakkında değerlendiricinin görüşünü bildirmektir.

TSE Belgesine Sahip Ekspertiz Sonuç Raporu Sorgulama

Araç ekspertiz raporuna kolayca ulaşabilmeniz için size özel bir platform hazırladık. Aracın genel durumu hakkında tüm değerlendirmeler, testler ve kontroller bu platformda kişiye özel kayıtlı ve güncel.

Araç Ekspertiz Raporuna ulaşmak ve incelemek için sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Hemen İncele 

Araç Ekspertiz Rapor Örneği

TSE onaylı ekspertiz raporunda;

 • Motor Performans Test sonucu,
 • Arıza Tespit Cihaz sonucu,
 • Boya Kaporta test sonucu,
 • Alt Mekanizma tespit sonucu,
 • Fren Sistemine ait sonucu,
 • Yanal Kayma test sonucu

ayrıntılı ve anlaşılır olarak siz değerli müşterilerimizle form olarak paylaşılır.

Rapor örneklerini PDF olarak indirmek için tıklayınız.

Raporun Amacı ve Kapsamı

Aracımızdaki incelemeyi ve sonuçlandırmayı oluşturan sınırlı değerlendirme raporunu bu araçta tamamladık.

Adil piyasa değeri

Aracın Adil Piyasa Değeri, bir satıcı tarafından kabul edilecek olan değerleme tarihindeki en yüksek fiyattır, satmaya razı olan bir alıcı ve almaya razı olan bir alıcı ve bunu yapmak için herhangi bir gereklilik olmaksızın, her bir anlaşma diğerleri ile mülkün makul, uyarlanabilir ve kullanılabilir olduğu tüm kullanım ve amaçların tam bir bilgisi.

Değerleme Yöntemi

Fiyat, mevcut pazar verileri karşılaştırması ile tahmin edilir ve maliyet bilgileri eklenir. Araç mümkünse, halihazırda satılık olan diğer araçlarla ya da genel değerlendirme döneminde satılmaktadır. Donanım, kilometre, kozmetik, dönüşüm, orijinallik, genel durum ve mevcut piyasa koşullarındaki farklılıklar için ayarlamalar yapılmaktadır.

Varsayımlar ve Sınırlama Koşulları

Araç kimliği numaraları, seri numarası, motor numarası, motor boyutu, bileşen seri numaraları, renk kodları, boya kodları, trim kodları, bileşen pulları, kapı etiketleri, çamurluk etiketleri, kılıf etiketleri, tarih kodları, rozetleri, amblemler, ve sahipleri veya taraflar tarafından satılması veya diğerleri tarafından verilen veya değerlendirilen araçta veya bileşenlerde gösterilen kilometre bilgisi doğruluğu orijinal veya orijinallik açısından kontrol edilmez veya garanti edilmediğinden güvenilir, doğru ve gerçekçi olarak kabul edilir.

İG kapsamlı bir araştırma yapmasına rağmen, belirli üretici kayıtlarına, günlük defterlerine, dosyalara, bilgisayar veri tabanlarına veya yayınlanmamış diğer bilgilere doğrudan erişemiyoruz.

Müşteri özellikle bu konuyu yazılı olarak talep etmediği sürece ve ek ücret almayı kabul ederse, üreticilere, otomotiv gruplarına, kulüplere, tarihçilere, vb. Bilgi toplamak için böyle bir çaba gösterilmeyecektir.

Araç Tanımı ve Açıklamaları

Bu anlatım, aracın Adil Pazar Değerini belirleme girişimidir. Raporun devamındaki hizmet için bize ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve fiyat bilgisi için şimdi 0 212 598 98 72 numaralı telefonu arayabilir, yada iletişim sayfasından bizlere bir mesaj bırakabilirsiniz.

İstanbul Garage Oto Ekspertiz

İstanbul / Sefaköy’de hizmet veren firmamız, daha çok müşteriye en iyi hizmet anlayışını sürdürmeyi hedeflemektedir. Aracınız yada almayı planladığınız otomobilin tüm ekspertiz hizmetlerini randevu alarak aynı gün içersinde yaptırmanız mümkündür. Eğitimli personeli, Avrupa standartlarında teknolojik makine ve cihazlarımızla beraber ihtiyaçlarınızı kusursuz hizmet anlayışıyla karşılar.

“Ekspertiz sonuç raporu fiyat bilgisi için oto ekspertiz fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.”

* Otomotiv marka bayileri, 2. el oto galeriler ve kurumlar için anlaşmalı fiyatlarımız farklıdır. Bizimle anlaşma yapmak ve fiyat almak için lütfen 0212 598 98 72 nolu telefon arayın ya da iletişim formu üzerinden bilgilerinizi bırakın. Ekspertiz satış temsilcilerimiz size özel fiyatlandırma yapmak için iletişime geçecekler.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..


  ACİL
  EKSPERTİZ
  FORMU