fbpx

Motor tanı ve performans testi

Motor Performans TestiAracınızın ne kadar iyi performans gösterdiğini bilmek harika değil mi? Aracınızın yeteneklerine ne kadar yakın olduğunuzu bilmek istiyorsanız, teşhis ve performans testleri için İstanbul Garage Oto Ekspertiz’e Gelin!

Aracın motor testini ileri teknolojik cihazlar kullanarak, eğitimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Düz vites, otomatik şanzımanlı, önden çekişli ya da arkadan çekişli tüm otomobillerin motor gücünü ve torkunu ölçümleyebilmek için tam donanıma sahibiz.

Aracınız nasıl performans gösteriyor?

Öncelikle motorun tekerlek gücü ile modifikasyon testi yapıyoruz. Daha sonra modifikasyon öncesi ve sonrası ölçümler yaparak elde edilen motor gücü ile beraber motorun gücünü ve torkunu tespit ediyoruz.

Motor Sorunları

Motor teşhisi, kaputun altındaki her şeyin gerektiği gibi çalıştığından emin olmanın mükemmel bir yoludur. Sonuçta, motorunuzun çalışmasını sağlayan şey, birçok bileşeninin her biri olmadan, düzgün çalışmayacak – ya da belki de hiç çalışmayacaktır. Teşhis, bir sorunun nereden geldiğini bize bildirir. Şasi, gövde veya güç aktarma organındaki tüm sorunlar, ekipmanımızla daha sık karşılaşılan motor sorunları ile teşhis edilebilir.

Kontrol lambası ışığı bir şeylerin yanlış olduğunu gösteren bir göstergedir fakat sizi uyarmaya çalıştığını tam olarak bilmek imkansızdır. Teşhis ekipmanı var olana kadar mekanikçiniz aracınızın her parçasını kendisine bildirdiğiniz belirtilere göre görsel olarak incelemek zorunda kalacaktır. Ancak şimdi, arabayı bir teşhis test cihazına bağlayabilir ve birkaç dakika içinde sorunun nerede olduğunu ve çoğu durumda bunu nasıl onaracağımızı bilebiliriz.

Motor Performansı

Performans, bir aracı başka bir araç üzerinde seçmek için önemli bir neden. İster güç ister verimlilik olsun, araba alışverişine son gelişinizde büyük olasılıkla bir takım beklentileriniz olmuştu. Bu büyük bir anlaşma olmayabilir, ancak aracınızın optimum kapasitesinde performans gösterip göstermediğini bilmek gerçekten kullanışlıdır. Ölçüm testiyle motorun performansını izlerseniz, para tasarrufu yapabilir ve aracınızı daha uzun yıllar koruyabilirsiniz.

Aracınızın nasıl performans gösterdiğini öğrenmenin en iyi yolu, yüksek teknolojili ölçüm araçlarına sahip bir şirketin tüm sistemi kontrol etmesine izin vermektir. İstanbul Garage Oto Ekspertiz, aracınızın performansıyla ilgili eksiksiz bir rapor verebilir, böylece arabanızın beygir gücü, yakıt tüketimi ve genel güvenilirlik hakkındaki imalatçının garantisine uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

İstanbul Garage Oto Ekspertiz’de motor tanı ve performans testleri için bir randevu ayarlamak için bugün arayın! Gün içinde aracınızın motor testini yapalım ve size detaylı bir motor raporu sunalım.

Motor performans tanı ve testinde neler yapıyoruz?

– Motor koruyucu kapak kontrolü
– Motor elektrik tesisat kontrolü
– Soğutma su hortumları ve sızdırmazlık kontrolü
– Klima borularının kontrolü
– Motor yağ kontrolü
– Motor ısı, ses ve izolasyon kontrolü
– Radyatörlerin kontrolü
– Hidrolik direksiyon boru kaçak kontrolü
– Hidrolik yağ kontrolü
– Akü durumunun kontrolü
– Fren hidrolik kontrolü
– Antifiriz kontrolü
– Şanzıman ve diferansiyel yağ kontrolü
– Motor turbo kontrolü

Otomobiller bazı insanlardan biraz daha karmaşıktır, bu sorunun cevabına yardımcı olmak için devlet teşhis ekipmanımız var.

Bu ciddi bir konudur ve düzeltilene kadar sadece kötüleşecektir, bize ulaşın veya burada randevu isteyin.

Kontrol lambası ışığı, sorunun ne olduğunu değil bir sorunun olduğunu size bildirir. Bunu yapmak için burada bulunan uzman ekipmanlara ihtiyacınız var.

İstanbul Garage Oto Ekspertiz

İstanbul / Sefaköy’de hizmet veren firmamız, daha çok müşteriye en iyi hizmet anlayışını sürdürmeyi hedeflemektedir. Aracınız yada almayı planladığınız otomobilin tüm ekspertiz hizmetlerini randevu alarak aynı gün içersinde yaptırmanız mümkündür. Eğitimli personeli, Avrupa standartlarında teknolojik makine ve cihazlarımızla beraber ihtiyaçlarınızı kusursuz hizmet anlayışıyla karşılar.

“Motor tanı ve performans testi fiyat bilgisi için oto ekspertiz fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.”

* Otomotiv marka bayileri, 2. el oto galeriler ve kurumlar için anlaşmalı fiyatlarımız farklıdır. Bizimle anlaşma yapmak ve fiyat almak için lütfen 0212 598 98 72 nolu telefon arayın ya da iletişim formu üzerinden bilgilerinizi bırakın. Ekspertiz satış temsilcilerimiz size özel fiyatlandırma yapmak için iletişime geçecekler.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..


    ACİL
    EKSPERTİZ
    FORMU