fbpx
İç ve Dış Ekspertizi

2. El Otomobilde Ekspertize Dikkat – TGRT Haber

Geçtiğimiz günlerde TGRT Haber ile yaptığımız ” 2. El Otomobilde Ekspertize Dikkat ” röportajını sizler için hazırladık. 2. el araç alırken çok dikkatli olun !

Ekspertiz raporlarının tamamı güvenli değil ve mağdur durumda kalabilirsiniz. Aracın sağlık karnesinde neresinde hasar var, neresi hasarlı, neresi boyalı her şeyi bizlere söylüyor. Başka araçtaki orijinal parçaları diğer araca taktıkları zaman araç boyasız durur ama o parça değişmiş olduğu için ekspertiz raporunda işlenir. Aracınızın kapılarını 2 – 3 kere kontrol ettirin çünkü yandan hasar aldığı zaman araçlarının kapılarını boyatmak yerine parçaları değiştirdiklerini görmekteyiz. Bazı müşteriler aracın parçalarının değiştirildiğini bilmeden firmalara götürüyor ve bilinçsiz, bilgisiz firmalar bir şeyi yok diyebiliyor. TSE Belgesi olmayan ekspertiz şirketlerine kesinlikle müracaat etmeyiniz. Emin olmadığınız zaman 1 – 2 kere daha başka bir firmaya götürmenizi öneririz.

Ekspertiz raporunuz yapılırken aracınızın başından ayrılmayın ve doğru incelediklerinden emin olunuz. Yanlış ekspertiz raporlarından sonra firmalara açılan davalarda araç bizim rapordan sonra kaza yapmıştır diyerek olaydan kurtulmaya çalışıyorlar. Ekspertizsiz raporuna ait tüm detaylar sizlerle. Keyifli seyirler dileriz.

Doğru fiyata, doğru ekspertiz hizmeti,
Yüzde yüz tarafsız hizmet anlayışıyla İstanbul Avrupa yakasında’yız.

Hizmetlerimizin ayrıntılarını inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı belirleyerek bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Oto Ekspertiz Sefaköy Merkez
Tevfikbey Mah. Emrullah Efendi Cad. No:12/G Sefaköy, Küçükçekmece / İstanbul
(Yeni Petrol Ofisi Karşısı)
Müşteri Hizmetleri – 0212 598 98 72
Satış Temsilcisi – 0532 799 13 48
Satış Temsilcisi – 0535 605 53 02
E-mail: info@istanbulgarage.com.tr

 İstanbul Garage Oto Ekspertiz Merkezi

Mayıs 23, 2019
SEKTÖREL
ACİL
EKSPERTİZ
FORMU